top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraLukáš Maule

Zlatý Rozner v Ostravě zaválel

Turnaj karate probíhal ve Sportovní hale Ostravan po celý víkend, celkem se zde předvedlo 541 závodníků z 68 klubů z ČR, Slovenska, Ománu, Izraele, Polska, Rakouska, Norska a Ukrajiny.

Náš oddíl reprezentovali naši nejmladší závodníci Trinh Nhu Sam Martin a František Rozner. Fanda nejprve startoval v kategorii nižších pásků, kde hravě předvedl základní kata Heian a vybojoval zlatou medaili. Ve vyšší kategorii si vyzkoušel mistrovská kata, díky kterým se probojoval až do finálového bloku, kde nakonec podlehl na praporky 4:1 a získal tak stříbrnou příčku.

V odpoledním bloku nastupoval v kategorii starších žáků Martin, který hned v prvním kole dostal vítěze celé kategorie Žlábka. V repasáži sice postupoval hladce, ale v posledním kole narazil na slovenského závodníka Richarda, který nakonec vyšel z duelu vítězně a tak si Martin domů odvezl i tak pěkné 5.místo!